Start   Oferta   Alpaki   Dla dzieci   Atrakcje w okolicy   Opinie naszych gości   Lokalizacja   Rezerwacja  Serdecznie zapraszamy na zimowy wypoczynek w Uroczysku
(cennik jak poza sezonem)

-> W każdym naszym domku jest kominek rozprowadzający ciepło po wszystkich pomieszczeniach. Drewno opałowe bez limitu zapewniamy w cenie pobytu, więc nie trzeba się martwić, że zmarzniecie ;)

-> Dysponujemy dobrym sprzętem do odśnieżania i chętnie z niego korzystamy. Nie ma problemu z dojazdem do żadnego domku. Podjazdy są podsypywane piaskem lub popiołem, żeby nie było ślisko. Trasa Lesko-Stężnica jest utrzymywana w dobrym stanie. Pługi często nas odwiedzają. Do dojazdu do nas nie trzeba łańcuchów ale warto je mieć w bagażniku jeśli planujecie wycieczkę w wyższe partie Bieszczad (serpentyny do Cisnej, Wetlina itp.)

-> Nasze domki znajdują się na pagórku, więc dzieciaki nie muszą szukać górki do zjazdów na sankach. Teren ośrodka jest rozległy i bardzo zróżnicowany co zachęca do spacerów i wszelkiej aktywności na świeżym powetrzu.

-> Zimą w zagrodzie spotkacie jedynie nasze klaczki ale bez problemu oprowadzimy Was po gospodarstwie i pokażemy gdzie zimują owce i alpaki ;)

-> Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy altankę z grillem oraz miejsce na ognisko. Węgiel do grilla oraz drewno można zakupić u nas

-> Posiadamy skuter śnieżny i jeśli tylko panują odpowiednie warunki jest on do dyspozycji naszych Gości za dodatkową opłatą

-> Chętnie podejmiemy się organizacji ogniska lub kuligu z ogniskiem jeśli zbieżemy minimum 16 osób chętnych

-> Posiadamy dwa samochody terenowe land rover discavery, w których zmieści się max. 7 osób z kierowcą. Oferujemy wycieczki terenowe po najbliższej okolicy oraz wycieczki krajoznawcze po terenie całych Bieszczad.

-> Jazda konna możliwa jest w stadninie koników huculskich niecały kilometr od nas

-> ok. 5 km od nas znajduje się najbliższy stok narciarski w Bystrem.